Правила на Форумот! Welcom10
Добредојдовте на eoLithic форумот!

За да ја видите целата содржина на форумот ве молиме регистрирајте се! (Доколку се имате регистрирано, логирајте се!)

Уживајте! :*

Ви благодариме на посетата! 
HomeПорталПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Правила на Форумот!

Go down 
АвторПорака
Admin
Џомба . . !
Џомба . . !
Admin

Број на мислења : 75
Join date : 2009-01-31

Правила на Форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Правила на Форумот!   Правила на Форумот! EmptyСаб Јан 31, 2009 10:42 pm

Главни Правила


1) Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без известување.

2) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено баниранје.

3) Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit" ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

4) Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат избришани!

5) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

6) За секаков вид рекламирање следува повремено баниранје.

7) Најважно! Сепак последно и најважно е да припазите на вашиот фонт да биде строго на КИРИЛИЦА! Или пак преку Приватна Порака до админот да пријавите дека немате КИРИЛИЦА и да го поправи вашето мислење!

Благодарам! И придржувајте се до правилата!
Правила на Форумот! Donotspam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Правила на Форумот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Генерал! :: Правила!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions