Повторно Назад! Welcom10
Добредојдовте на eoLithic форумот!

За да ја видите целата содржина на форумот ве молиме регистрирајте се! (Доколку се имате регистрирано, логирајте се!)

Уживајте! :*

Ви благодариме на посетата!
Повторно Назад! Welcom10
Добредојдовте на eoLithic форумот!

За да ја видите целата содржина на форумот ве молиме регистрирајте се! (Доколку се имате регистрирано, логирајте се!)

Уживајте! :*

Ви благодариме на посетата!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeПорталLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Повторно Назад!

Go down 
2 posters
АвторПорака
KnELe!
ѕВеРоТ Те БуТкА сО ГнЕвоТ
ѕВеРоТ Те БуТкА сО ГнЕвоТ
KnELe!


Број на мислења : 8
Join date : 2009-02-01
Age : 31
Местолокација : CaiR

Повторно Назад! Empty
ПишувањеПредмет: Повторно Назад!   Повторно Назад! EmptyПон Фед 07, 2011 3:56 am

Повторно Назад! Eol2


Кланот eoLithic е повторно на серверите! Клан лидерот KnELe! повторно на шефовската позиција на кланот! Но сега по сериозен и по озбилен кога станува збор за кланот! Ке се одбира нова јака и сериозна селекција на играчи кој ке треба да се соочаи со некој правила за да стане дел од кланот!

KnELe: Им посакувам добредојде и среќа на сите членови што сакаат да научат нешто повеќе, Исто така им се заблагодарувам и на сите што ни помогнаа, а највеќе сум благодарен до нашите вечни партнери www.ltl-team.org Кој многу ни помогнаа за Web страната и кој ни дозволиа да играме мечеви на нивниот Clan War сервер.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.eol-team.tk
Admin
Џомба . . !
Џомба . . !
Admin


Број на мислења : 75
Join date : 2009-01-31

Повторно Назад! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Повторно Назад!   Повторно Назад! EmptyПон Фед 07, 2011 3:58 am

GL bratche :* Vi posakuvam se najdobro!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
 
Повторно Назад!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Генерал! :: Новости за Порталот-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions